MOMENTET KRYESORE TË CEREMONISË SË PAGAVE!

CIT mbajti Ceremoninë e Pagave në lidhje me zhvillimin e Softuerit të Pagave; produkt i punës dhe përkushtimit të studentëve të CIT, stafit akademik dhe Klubit Financiar të CIT.

Ceremonia u mbajt në ambientet e CIT për studentët e këtij projekti; dhe në internet nëpërmjet Google Meet për pjesën tjetër të studentëve, stafit dhe palëve të tjera të interesuara të CIT për shkak të kufizimeve të grumbullimit të CoVid-19. Rektori i CIT mbajti një fjalim duke theksuar vlerën e aktiviteteve të tilla; i cili u pasua nga një prezantim i funksioneve kryesore të softuerit nga studentët që projektuan produktin. Në fund, në shenjë falënderimi dhe mirënjohjeje, studentët morën një certifikatë.

Shfrytëzojmë rastin të vlerësojmë përpjekjet e studentëve dhe stafit tonë për t’u bashkuar dhe për të punuar në projekte dhe ide të ndryshme që shërbejnë për të mirën më të madhe!

MOMENTET KRYESORE TË CEREMONISË SË PAGAVE!
MOMENTET KRYESORE TË CEREMONISË SË PAGAVE! 2