Pedagogja e Fakultetit të InxhinierisëCIT, Klea Capari, ishte e ftuar në Radio “Kontakt” për të folur për eksperiencën e saj si studente dhe pedagoge lidhur me Inxhinierinë Softuerike dhe praktikat e saj të përditshme.

CIT beson se teknologjia e softuerit po udhëheq rrugën e njerëzimit, prandaj inxhinieria softuerike dhe aplikimet e tij janë thelbi i CIT.

Klea Capari ishte e ftuar ne Radio Kontakt per te folur per eksperiencen e saj si studente dhe pedagoge.
Klea Capari ishte e ftuar në Radio “Kontakt” për të folur për eksperiencën e saj si studente dhe pedagoge. 2