Ne kujdesemi për studentët tanë. Pavarësisht nëse janë studentë aktualë apo Alumni, ajo që me të vërtetë ka rëndësi për ne janë marrëdhëniet e forta dhe të vazhdueshme. Alumni ynë i nderuar, Lindi Mumajesi, punonjës i Credins Invest, organizoi një vizitë të këndshme për studentët e Fakultetit të Ekonomisë, Financës dhe Kontabilitetit në ambientet e Credins Invest.

Stafi i Credins Invest bëri një prezantim të thjeshtë dhe të plotë të mënyrës së funksionimit të fondit dhe adresoi pyetjet që studentët dhe leksionet e tyre shoqëruese kishin në lidhje me perspektivat e ndryshme të Credins Invest. Shfrytëzojmë rastin të falënderojmë Alumni-n tonë, Lindi, i cili bëri të mundur këtë vizitë për studentët tanë!

#hapderënebotës

Instituti Kanadez i Teknologjise CIT ne Tirane Shqiperi zhvilloi nje vizite akademike ne Credins Invest
Instituti Kanadez i Teknologjisë (CIT) në Tiranë-Shqipëri zhvilloi një vizitë akademike në Credins Invest 2