Një histori studenti CIT një herë, një student i CIT përgjithmonë!

Anisa Gurabardhi është e diplomuar në Inxhinieri Software BachelorCIT. Aktualisht, Anisa punon si inxhiniere CIT në Cisco Krakow në Poloni. Ajo ka ndarë disa fjalë me ne si më poshtë:

“Të punosh në Cisco është një ëndërr e shumë njerëzve dhe jam më se e lumtur që e arrita kaq herët në karrierën time. CIT më ofroi një bazë njohurish të fortë dhe të përditësuar, të ndjekur nga aftësitë praktike shumë të nevojshme. Më e rëndësishmja, jam mirënjohëse që më prezantoi me programin Inkubator, i cili ishte pika fillestare e udhëtimit tim në Cisco. Faleminderit shumë CIT!”

Së fundmi, Anisa dëshiron të ndihmojë studentë të tjerë të CIT që janë të interesuar të punojnë në Cisco ose për Cisco Incubator Program. Nëse dikush dëshiron të punojë për Cisco; ju lutemi kontaktoni Zyrën e Çështjeve Studentore në [email protected] për të vendosur kontaktin me Anisa.

Zgjidhni CIT, një nga universitetet më të përkushtuar.

# hapjaniderëntuajbotës

Një histori studenti CIT një herë, një student i CIT përgjithmonë!
Një histori studenti CIT një herë, një student i CIT përgjithmonë! 2