VIZITË NË SHKOLLËN VERORE TË UNIVERSITETIT RZESZOW, POLONI

VIZITË NË SHKOLLA VERORE TË UNIVERSITETIT RZESZOW, POLONI

Instituti Kanadez i Teknologjisë është në një mision për të gjeneruar mundësitë më të mëdha për studentët tanë!

Me këtë qëllim, Prof. Vaso Qano, Ing. Shefqet Meda dhe studentja jonë Greta Germizi, po vizitojnë shkollën verore të Universitetit Rzeszow, Poloni

Gjatë këtij udhëtimi plot kuptim, prof. Qano u takua me zv.rektorin e Universitetit të Rzeszow-it, si dhe kolegë të tyre nga universitetet e Zagrebit, Kroaci dhe Oradea, Rumani, dhe diskutuan mundësitë e bashkëpunimit mes universiteteve tona, për t’u ofruar studentëve tanë përvoja unike akademike në vende të ndryshme.

#shkolla verore #poloni #CIT #hap derën tënde në botën

• VIZITË NË SHKOLLA VERORE TË UNIVERSITETIT RZESZOW, POLONI
  • mundësitë e bashkëpunimit mes universiteteve tona
  • përvoja unike akademike