Trajnimi “PLATFORMAT MËSIMORE ONLINE” Gjimnazi “Ismail Qemali”.

Instituti Kanadez i Teknologjisë ishte i ftuar sot në gjimnaz “Ismail Qemali” për të zhvilluar trajnimin me temën “Platformat e mësimdhënies online”!

CIT është krenar për bashkëpunimin e vazhdueshëm mes institucioneve tona dhe presim të organizojmë më shumë trajnime dhe evente, së bashku! Ishte një nder për ne që të kontribuonim edhe në pasurimin e bibliotekës tuaj me Librat e Letërsisë Shqipe dhe revistën tonë shkencore, CIT Review Journal.

Faleminderit që zgjodhët CIT për këtë trajnim! Është një privilegj për ne të ndihmojmë të gjitha shkollat ​​e mesme në Shqipëri që kanë nevojë për trajnime të cilat lehtësojnë integrimin në teknologjinësistemin arsimor.

• Trajnimi PLATFORMAT MËSIMORE ONLINE Gjimnazi Ismail Qemali
  • Librat e Letërsisë Shqipe
  • Ishte një nder për ne që të kontribuonim edhe në pasurimin e bibliotekës tuaj
  • CIT është krenar për bashkëpunimin e vazhdueshëm mes institucioneve tona