SOT FILLOI ‘SHKOLLA VERORE’ E CIT!

Maturantët do të përjetojnë një eksperiencë unike dhe të bukur gjatë dy javëve në CIT, ku mësojnë ide dhe aftësi të reja për botën e sipërmarrjes, inovacionit dhe teknologjisë!

Ata do të trajnohen dhe udhëzohen nga profesorë dhe ekspertë.

Ata do të takojnë miq të rinj.

Ata do të zgjerojnë njohuritë e tyre dhe do të zhvillojnë aftësitë ndërpersonale.

Ata do të marrin pjesë në konkurse ku mund të fitoni një bursë për të studiuar në CIT!

Mbi të gjitha – ata do të zbulojnë vetë atë që duan të studiojnë dhe karrierat që do t’i afrojnë me ëndrrat e tyre.

E ardhmja juaj fillon tani! Bëhuni pjesë e CIT ‘Summer School’! Nxitoni pasi regjistrimet mbyllen me datë 30!

Informohuni dhe aplikoni falas këtu: https://cit.edu.al/event/shkolla-verore-e-cit-per-maturant/

• SOT FILLOI ‘SHKOLLA VERORE’ E CIT!
  • Ata do të takojnë miq të rinj
  • Ata do të trajnohen dhe udhëzohen nga profesorë dhe ekspertë
  • ide dhe aftësi të reja për botën e sipërmarrjes
  • Maturantët do të përjetojnë një eksperiencë unike dhe të bukur gjatë dy javëve në CIT