Panairi i Arsimit, Edicioni i 14-të – Prishtinë

Momente të shkëlqyera në këtë panair arsimor.

Një ngjarje dy-ditore për t’u njohur me programet tona inovative, mjedisin tonë më të avancuar të të mësuarit, komunitetin mbështetës të kampusit dhe gjithçka në mes ka marrë fund. Kjo ishte një mundësi e shkëlqyer për të bashkëvepruar drejtpërdrejt me studentët e ardhshëm tek fakulteti i ekonomisë dhe fakultetit i inxhinierisë dhe për t’i frymëzuar ata në lidhje me opsionet e tyre të studimit.

Faleminderit të gjithëve që u ndalën pranë stendës sonë.

Ne dëshirojmë të shfrytëzojmë rastin për të përcjellë falënderimet tona të sinqerta për organizatorët e panairit, për mbështetjen e dhënë. Mirënjohje për të gjithë vizitorët dhe veçanërisht për studentët për interesimin e tyre për të ndjekur një të ardhme më të ndritur në CIT pjesë në Universitetet private në Tiranë që kujdeset për interesat e studentëve. Ishte kënaqësi që ju takova të gjithëve.

Ju mirëpresim në familjen tonë!

• Panairi i Arsimit, Edicioni i 14-të – Prishtinë
  • mjedisin tonë më të avancuar të të mësuarit
  • programet tona inovative
  • panair arsimor