Panairi i 4-të i Arsimit të Lartë 2022 – Universiteti Powiślański, Poloni

Instituti Kanadez i Teknologjisë është në një mision për të gjeneruar mundësitë më të mëdha për studentët tanë!

Me këtë qëllim dhe në kuadër të Erasmus +, profesoresha jonë Phd.c. Erjona Deshati mori pjesë në Panairin e 4-të të Arsimit të Lartë 2022.

Një ngjarje katërditore ku Phd.c. Deshati prezantoi CIT si një nga universitetet private në Tiranë dhe gjithçka që ne kemi për të ofruar Duke filluar nga programet inovative deri te mjedisi mësimor më i avancuar dhe gjithçka tjetër në mes. Gjithçka për t’u ofruar studentëve të ardhshëm përvoja unike akademike në vende të ndryshme dhe për t’i ndihmuar ata në hedhjen e hapave të tyre të ardhshëm në arsimin e lartë.

Kjo ishte një mundësi e shkëlqyer për të marrë pjesë në aktivitete multikulturore duke mësuar gjithashtu më shumë për kulturën polake.

Ne dëshirojmë të shfrytëzojmë rastin për të përcjellë mirënjohjen tonë të përzemërt për organizatorët e panairit, për mbështetjen e dhënë dhe jemi të gatshëm të ndërlidhim dhe joshim studentët në grupin tonë, në mënyrë që ata të mund të hapin rrugën e tyre drejt suksesit.

• Panairi i 4-të i Arsimit të Lartë 2022 – Universiteti Powiślański, Poloni
  • Phd.c. Erjona Deshati
  • programet inovative
  • mjedisi mësimor më i avancuar