Panairi Botëror i Arsimit 2022 – Tiranë

Arsimi është një investim i përjetshëm.

Universiteti ynë ishte pjesë e Panairit Botëror të Arsimit, mes shumë nga universitetet në Tiranë dhe universiteteve prestigjioze në mbarë botën.

Ky panair u angazhua t’u sigurojë studentëve të gjithë informacionin e disponueshëm për universitetet dhe t’i këshillojë ata që të marrin një arsim cilësor.

Prandaj, kjo ishte një mundësi e shkëlqyer për ne për të informuar studentët se si CIT pasuron përvojën e tyre gjatë rrugëtimit të tyre akademik duke ofruar një shumëllojshmëri të gjerë të programeve të studimit.

• Panairi Botëror i Arsimit 2022 – Tiranë
  • Ky panair u angazhua t'u sigurojë studentëve të gjithë informacionin e disponueshëm për universitetet
  • mundësi e shkëlqyer për ne për të informuar studentët se si CIT pasuron përvojën e tyre