NJË FALENDERIM PËR PROF. LLUKAN PUKA!

Faleminderit Prof.Dr.Llukan Puka!

Instituti Kanadez i Teknologjisë i dha Prof. Dr. Llukan Puka një Çertifikatë Mirënjohjeje në shenjë mirënjohjeje për përkushtimin, angazhimin dhe kontributin e tij të jashtëzakonshëm në fushën akademike duke dhënë një ndikim të rëndësishëm në brezin e ri.

Prof. Dr. Puka ka qenë një pasuri e CIT duke kontribuar në role të ndryshme. Ai ishte jo vetëm pedagog tek Fakulteti Ekonomik, por edhe pjesë e Bordit të Administrimit të CIT dhe Bordit Redaktues të Revistës Rishikimi të CIT. Prof. Dr. Llukan Puka ka lënë një gjurmë të rëndësishme në historinë e CIT! Jemi krenarë që jemi një nga Universitetet në Tiranë më të përkushtuar.

• NJË FALEMINDERIT PROF. LLUKAN PUKA!
  • Prof. Dr. Puka ka qenë një pasuri e CIT duke kontribuar në role të ndryshme
  • Instituti Kanadez i Teknologjisë i dha Prof. Dr. Llukan Puka një Çertifikatë Mirënjohjeje