Mundësi praktike në Lufthansa Industry Solutions

Instituti Kanadez i Teknologjisë po pret një prezantim nga Lufthansa Industry Solutions në lidhje me mundësitë e tyre të reja të praktikës.

Të gjithë studentët e CIT janë të ftuar të bashkohen me ne më 5 nëntor në orën 10:30 në auditor për një prezantim nga Lufthansa Industry Solutions. Prezantimi do të jetë në lidhje me mundësitë e tyre të ardhshme të praktikës. Dhe ndoshta me kalimin e kohës mund të kthehet një mundësi punësimi e shkëlqyer.

Niveli minimal i kërkuar i anglishtes është B2. Praktikantët me performancën më të mirë mund ta finalizojnë praktikën me një ofertë pune nga Lufthansa Industry Solutions.

Fletëpalosjet e programit të praktikës:

Sepse CIT si një nga Universitetet në Tiranë më të përkushtuar, dhe sigurisht që ka menduar dhe për mundësi praktike për ju.

➔ Test Automation Internship

➔ Enterprise Integration Training