AL

AL

GALA EVENT – CELEBRATING CLASS OF 2021

Event Gala – CELEBRATING CLASS OF 2021

Falenderimet tona të sinqerta për të gjithë studentët që morën pjesë në Eventin Gala, si dhe profesorët dhe stafi administrativ!

Ky vit akademik ka qenë shumë sfidues për të gjithë, por të gjithë ju keni mundur t’i përmbushni me sukses qëllimet tuaja.

Ne jemi shumë krenarë për ju dhe përgëzojmë për arritjet tuaja.

Tani që po filloni karrierën tuaj profesionale, ju jeni ambasadorët më të mirë që mund të ketë CIT.

Gjatë gjithë mbrëmjes, ne mbajtëm shumë fjalime inkurajuese dhe mbështetëse për studentët.

Tani, është momenti juaj! Është koha të filloni të mendoni jo vetëm si studentë, por edhe si sipërmarrës dhe udhëheqës të jetës suaj.

Ne ju dëshirojmë që të vazhdoni të rritni njohuritë tuaja akademike dhe profesionale në mënyrë të rëndësishme dhe besojmë se do të vazhdoni të ndiqni karrierën që keni pasion dhe të ndiqni ëndrrat tuaja.

• GALA EVENT – CELEBRATING CLASS OF 2021
  • ndiqni ëndrrat tuaja
  • Ne ju dëshirojmë që të vazhdoni të rritni njohuritë tuaja akademike dhe profesionale
  • Është koha të filloni të mendoni jo vetëm si studentë, por edhe si sipërmarrës dhe udhëheqës të jetës suaj