E ftuar në Radio “Kontakt” ishte pedagogja e Fakultetit EkonomikCIT, Erjona Deshati.

Pedagogja e Fakultetit EkonomikCIT, Erjona Deshati, ishte e ftuar në Radio “Kontakt” për të folur për rolin e saj si Koordinatore e revistës shkencore “CIT Review Journal”.

Të gjithë studentët dhe stafi i CIT – një nga Universitetet Private në Tiranë më të përkushtuar – janë të ftuar të bëhen pjesë e kësaj reviste duke shkruar artikuj që kanë rëndësi.

Publikimi i punimit tuaj në CIT Review Journal do të mundësojë që kërkimi juaj të arrijë një audiencë të gjerë të disponueshme në fushën tuaj të ekspertizës. Punimet tuaja të publikuara do të jenë të disponueshme në internet me Politikën e Qasjes së Hapur dhe do të jenë të disponueshme për citim të menjëhershëm.

CIT beson se kërkimet dhe artikujt që botohen në revista të tilla janë thelbi i zhvillimit të njerëzimit dhe mjetet për të shtyrë njohuritë përtej kufijve të saj.

E ftuar ne Radio Kontakt ishte pedagoga e Fakultetit Ekonomik ne CIT Erjona Deshati.
E ftuar në Radio “Kontakt” ishte pedagioga e Fakultetit Ekonomik në CIT, Erjona Deshati. 2