Dita e Mbrojtjes së Diplomës

Sot jemi të lumtur sepse studentët e CIT të programeve Bachelor dhe Master, mbrojtën me sukses temat e tyre të diplomës para komisionit tonë.

Diplomimi është një moment emocionues pasi shënon një fund dhe një fillim. Është një ndërthurje kujtimesh të ngrohta të së kaluarës dhe ëndrra të mëdha për të ardhmen.

Urime studentëve tanë për arritjet e tyre. Megjithëse diplomimi mund të shënojë përfundimin e studimeve tuaja universitare në Institutin Kanadez të Teknologjisë, mos ndaloni kurrë së zhvilluari njohuritë tuaja!

CIT – një nga Universitetet në Tiranë që të Hap Dyert drejt Botës!

• Dita e Mbrojtjes së Diplomës
  • Megjithëse diplomimi mund të shënojë përfundimin e studimeve tuaja universitare në Institutin Kanadez të Teknologjisë, mos ndaloni kurrë së zhvilluari njohuritë tuaja
  • Urime studentëve tanë për arritjet e tyre
  • Diplomimi është një moment emocionues pasi shënon një fund dhe një fillim. Është një ndërthurje kujtimesh të ngrohta të së kaluarës dhe ëndrra të mëdha për të ardhmen