CIT mori pjesë në Panairin #EU4Education në Shtëpinë e Evropës

Instituti Kanadez i Teknologjisë mori pjesë në Panairin #EU4Education! • Shtëpia e Evropës

Ne ishim pjesë e panairit EU4Education ku prezantuam mundësitë tona 🇪🇺Erasmus+ dhe bashkëpunimet dhe projektet tona ndërkombëtare.

Një falenderim i veçantë i drejtohet të gjithëve që shprehën interes dhe vizituan stendën tonë. Shpresojmë që të keni shijuar plotësisht vizitën dhe mikpritjen tonë.

CIT ne mundohemi të shprehim gjithmonë se jemi një nga Universitetet private në Tiranë më të përkushtuar.

Ishte kënaqësi të takonim Ambasadorin e @euinalbania, Luigi Soreca në stendën tonë, ku ai shprehu pozitivisht mënyrën se si Universitetet tona partnere u shtrinë në të gjithë Evropën!

• CIT mori pjesë në Panairin #EU4Education në Shtëpinë e Evropës
  • Ishte kënaqësi të takonim Ambasadorin e @euinalbania
  • Në CIT ne mundohemi të shprehim gjithmonë se jemi një nga Universitetet private në Tiranë më të përkushtuar
  • Një falenderim i veçantë i drejtohet të gjithëve që shprehën interes dhe vizituan stendën tonë