APLIKIMET PËR BURSË JANË HAPUR!

Asgjë nuk arrihet pa hedhur atë hapin e parë!

Ju ftojmë të përjetoni praktikat e mësimdhënies që na dallojnë për edukimin dhe rrjetin tonë cilësor me ekspertë të industrisë.

Zgjeroni njohuritë tuaja me një program Bachelor ose Master për të rritur karrierën tuaj dhe për të hapur dyert për shumë mundësi.

Për të promovuar përsosmërinë, ne kemi ndërtuar sistemin tonë meritokratik të bursave me pesë nivele të mbulimit të shkollimit:

☆100% e tarifës së shkollimit për studentët me notë mesatare 10.00

☆75% e tarifës së shkollimit për studentët me notë mesatare 9.8

☆50% e tarifës së shkollimit për studentët me notë mesatare 9.5

☆25% e tarifës së shkollimit për studentët me notë mesatare 9.00

☆15% e tarifës së shkollimit për studentët me notë mesatare 8.5.

Studentët tanë kanë një jetë të gjatë mundësish me një diplomë nga CIT. Me një nga programet më të mira të bursave, ne sigurohemi që ato mundësi të jenë të hapura për të gjithë. Zgjidhni kë degë studimi që dëshironi tek fakulteti ekonomik dhe fakulteti i inxhiniersë

Tarifat e shkollimit do të ulen për 15% për studentët nga Kosova, Republika e Maqedonisë së Veriut, Mali i Zi, Presheva, Medvegja dhe Bujanovci, përveç zbritjeve në bazë të notave mesatare.

Nxitoni dhe kërkoni vendin tuaj tani! Zgjidhni cilësinë dhe përvojën për arsimin tuaj.

Kuotat e bursave janë të kufizuara!

APLIKIMET PËR BURSË JANË HAPUR!
APLIKIMET PËR BURSË JANË HAPUR! 2