PIKAT KRYESORE TË SESIONIT TË PARË TË SERISË SË FOLËSVE TË FTUAR!

Ky Takim Virtual i titulluar “Lidhja me industrinë: Trendet më të fundit të marketingut sipërmarrës” filloi me një prezantim të shkurtër të koncepteve tradicionale dhe moderne të marketingut nga Prof. Dr. Klodiana Gorica. Ajo na dha edhe një kopje të librit të saj si dhuratë!

Gjithashtu, Endri Caci, ekspert i Marketingut Sipërmarrës bëri një shpjegim të shkurtër për transformimin e kanaleve të komunikimit dhe se si ato po ndikojnë në treg sot. Ai ndau eksperiencat e tij që ndodhin në tregun shqiptar.

Së fundi, Florjan Kallaverja, ndau opinionet e tij mbi ndikimin real që mund të ketë marketingu sipërmarrës në industri sot, bazuar në vëzhgimet e tij të vazhdueshme. Gjithashtu, studentët patën një seancë pyetje-përgjigje; ku pyetën për çështje të caktuara të denja për t’u diskutuar.

Ne shprehim mirënjohjen dhe mirënjohjen tonë për të gjithë folësit e ftuar; studentë; staf dhe të jashtëm që u bënë pjesë e këtij takimi! Mezi presim të kemi sesionin e dytë të Serisë së Folësve të Vizitur: Lidhja me Industrinë.

PIKAT KRYESORE TE SESIONIT TE PARE TE SERISE SE FOLESVE TE FTUAR
PIKAT KRYESORE TË SESIONIT TË PARË TË SERISË SË FOLËSVE TË FTUAR! 2