JAVA E HAPUR NË CIT!

Filloi sot Java e Hapur në Canadian Institute of Technology! Nëse je maturant ose dëshiron të studiosh në universitet, eja na vizito gjatë kësaj jave, duke filluar që sot, nga ora 9:00 deri në 18:00!

Eja zgjidh degën tënde të preferuar, njihu me pedagogët dhe stafin akademik si dhe me ambjentet e reja të CIT!

Të mirëpresim gjatë kësaj jave informuese mbi të gjitha programet e studimit Bachelor, tek Fakulteti i Inxhinierisë dhe Fakulteti i Ekonomisë. Informohu rreth programeve tona në www.cit.edu.al

Zgjidh Kolegjin UniversitarInstituti Kanadez i Teknologjisë‘! Studio në Anglisht me një kurrikul Amerikane dhe diplomohu nga një institucion i akredituar me diplomë ndërkombëtare.

#study #university #bachelor #CIT #albania

• JAVA E HAPUR NË CIT!
  • Nëse je maturant ose dëshiron të studiosh në universitet, eja na vizito gjatë kësaj jave
  • Filloi sot Java e Hapur në Canadian Institute of Technology